Najmłodsi goście na weselu – brać czy nie brać?

Dzieci na weselu

Dzieci na weselu to dość złożony i sporny temat. Czy warto zatem zabrać je ze sobą na tak długą i poważną uroczystość? Mnóstwo osób twierdzi, że wesele to zabawa przeznaczona tylko i wyłącznie dla dorosłych, dzieci nie powinny brać w niej udziału. I wydawać by się mogło, że jest w tym sporo prawdy, bo przecież już po godzinnej gonitwie z balonami na sali weselnej lub szaleństwie na placu zabaw, dzieci zaczynają się po prostu zwyczajnie nudzić…

I tu pojawia się pytanie… Co zrobić, żeby wieczór weselny nie przemienił się dla maluchów w niekończący się i nużący koszmar?

Animatorzy z firmy Aplauz

Chciałbym przedstawić Państwu propozycję, która zawsze świetnie sprawdza się na każdym weselu! Animatorzy z firmy Aplauz to dwójka wspaniałych i pozytywnie zakręconych osób, z którymi miałem okazję współpracować nie jeden raz. Widziałem mnóstwo animatorów i wodzirejów na uroczystościach weselnych, ale z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nie znam bardziej szalonych i energicznych ludzi, którzy mają tak niezwykłe podejście do dzieciaków. Asia i Piotrek, a dokładniej Pan Klaun Kluseczka i Pani Klaun Stokrotka, prywatnie są bardzo zgranym i szczęśliwym małżeństwem, wychowującym półrocznego synka, posiadają również odpowiednie kwalifikacje do pracy z dziećmi. To duet doskonały, który idealnie sprawdzi się na Waszym weselu jako atrakcja dla najbardziej wymagających gości.

Co robić z dziećmi na weselu?

Szaleni Aplauzowicze potrafią zdziałać cuda z maluchami, bo odkąd tylko rozpoczynają swoją animację, dzieciaki niemalże jak magnez, nie chcą się od nich oderwać nawet na chwilę. Bardzo sympatyczny i rozbrykany klaun, używając swoich magicznych trików, sprawi, że dzieciaki będą miały przez całą imprezę ubaw po pachy i nie pomyślą o nudzie ani przez moment. Atrakcje, z jakich mogą skorzystać najmłodsi, to między innymi zabawy i warsztaty cyrkowe, tańce brykańce, zabawy z chustą animacyjną, konkursy i zawody sportowe, kolorowanki dla dzieci, zabawy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii takich jak latający dron, który puszcza bańki mydlane czy wirtualne google, puszczanie gigantycznych baniek mydlanych i zamykanie w bańce mydlanej.

Zabawy z dziećmi na weselu

Ponadto, dzieciaki będą mogły nauczyć się chodzić na szczudłach, kręcić talerzykami, żonglować, utrzymać równowagę na rolla bolli, a także skorzystać z takiego sprzętu jak flowersticki. Do tego nie może oczywiście zabraknąć malowania twarzy lub ostatnio bardzo popularnych dziecięcych tatuaży, a także balonowego zoo. Żarty i żarciki to specjalność Klauna Kluseczki, który wraz z dzieciakami uwielbia płatać figle parze młodej i gościom weselnym. Na końcu nagrodą za super spędzony czas i zabawę, dzieciaki mogą przejechać się na mini rowerku klauna i zrobić oczywiście pamiątkowe zdjęcie.

Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat zachęcam do zajrzenia na facebooka: APLAUZ – gorąco polecam!

Aplauz