Kontakt

Zapytaj o wolny termin

Najlepszym sposobem na kontakt ze mną jest wypełnienie tego krótkiego formularza. Dzięki tym informacjom dostaniecie Państwo, konkretną i wyczerpującą odpowiedź.

Jeśli potrzebny jest szybki kontakt, proszę dzwonić pod nr.: +48 723-772-806

Fotografia to moja pasja! Szczególnie upodobałem sobie zdjęcia ślubne. Kocham fotografować te piękne chwile – uśmiechniętych, szczęśliwych ludzi, ich emocje, mnóstwo kolorów. Zawsze krok po kroku opowiadam na moich zdjęciach historię – każdy kadr ją uzupełnia, żaden obraz nie jest przypadkowy. Dzięki temu Państwo Młodzi otrzymują przepiękną pamiątkę, do której będą wracać całe życie.

Planujecie ślub? Serdecznie zapraszam Was do kontaktu! Napiszcie coś o sobie i o Waszej miłości. Jeżeli chcecie, to dodajcie informację o tym, jakie zdjęcia Wam się podobają (możecie dołączyć także linki do reportaży ślubnych, które szczególnie przypadły Wam do gustu). Możecie też do mnie zadzwonić – chętnie porozmawiam o szczegółach przez telefon lub po prostu umówmy spotkanie zapoznawcze, byście upewnili się w przekonaniu, że jestem odpowiednią osobą do powierzenia jej tak odpowiedzialnego zadania 🙂